Z dôvodu odtrhnutia označovača v zadnom vozni bola odstavená súprava 7939+40 z 5/7.
Chudaci cestujuci, co mi tam vyplakavali, ze uz hodinu v tom mraze cakaju a nic im neprislo... Vsetci spominali, ake to bolo vcera fajn, ked chodila aspon 213ka
xxx
12.30: "Uz to predsa bolo davno pustene, zachvilu vam nieco pride."
12.45: "Len pred stvrthodinou nam volali vodici, ze sa nejazdi. Nahradna doprava sa dava az po pol hodine. Ale uz za 5 minut sa to predsa moze pohnut."
13.15 sa trolejbusy pohli, 13.20 sli 2 klbaky nahradnej dopravy smer Koliba.
Potrebuje to dalsi komentar? Staci len jedno - dnes sluzia Jajcajovci.