Reply on: TeBeCe #35872:
OK. Lebo viem, ze si nebol jediny, ktory videl ten bus. Preto som chcel vediet aj ten cas.btw. co je dibust??
Keď tu bol pápež, tak nadával, keď je tu Bush, nadáva, keď tu bude Putin, tiež bude nadávať, no ako keby som šiel 201kou a počúval staré babky a dedkov.
Ámos Keynes