Reply on: eripmav #35854:
Zajtra tade bude chodit a aj pocas presunov prezidentov...Od polnoci tu budu nejake fotky z dneska
Keď tu bol pápež, tak nadával, keď je tu Bush, nadáva, keď tu bude Putin, tiež bude nadávať, no ako keby som šiel 201kou a počúval staré babky a dedkov.
he