Reply on: Andy #35793:
Dúfam, že to nejaké investicie na Slovensko prinesie. Ale robiť kvôli tomu také teátro sa mi zdá zbytočne prehnané. Ak by mal niekto záujem o nejaký útok, tak môžeme mať MHD aj zrušenú a aj tak tomu nezabránime. Pochopím výluku pri Redute, ale prečo nemôžu autobusy končiť pod Novým Mostom? To si snáď niekto myslí, že odtiaľ, keď tam budú chodiť autobusy, niekto podmínuje hradný vrch? A komu budú zavadzať ľudia na Hodžovom námestí na trolejbusovej zastávke? Ak sa ten pán o seba tak bojí, asi má na to dôvod pre svoje správanie, tak potom nech sedí doma a neotravuje svet.
A summit rušiť len kvôli tomu, že pár liniek bude skrátených?
Andy