Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Ja by som len rad vedel, ktory Ujo z DP podpisuje to, ze voz presiel P2. 1009 bola na P2 a vysla odtial vyzerajuc este horsie ako ked tam sla. Dodrbany klinovy remen nevymeneny, disky na prednej a zadnej naprave z pravej strany uplne hrdzave - z volakej hnusnej plesnivej Karosy. Ako moze dat niekto na relativne novu 415 disk z prehnitej hrdzavej Karosy?? ? A to nehovorim o tom, ze si volakto v dielni privlastnil sadu srobovakov a antenu.
Hlavne, ze ma nove metlicky pod dverami... ?
Par dispecerskych z dnesku:
- 7833-34 docasne vypadla po 15:15 z linky 2/6., hradena bola ZV 7715
- 1019 (vodici z 1009) vypadla po 17:30 z linky 57/1., pre poruchu startera, neskor ju nahradila 1009
- 1411 vypadla z linky 31 pre motoricku poruchu (neviem, ci Pista daco uz pisal), neskor ju nahradil ak si dobre spominam tak ZV 1602
- 2616 vynechala pre poruchu minimalne poslednu jazdu linky 61/6. popoludnajsej spicky
- 2812 vypadla z 83/5. pocas dna, ZV 2626 a napokon ho nahradil 2800

21: 2810/6. ?
26: 1824
57: 1019, VN neviem, S 1128
M ? : 1009/1.
83: 2809, 2816, 2819, 2630, 2812, 2814, 2818, 2801, VN 2811, 2820, 2825, R 2827
504: 1406

ZV´s na Trnavke: 1511, 1602, 1815

prispel Johny D
Reply on: Martin #35794:
plny suhlas ? ? ? ?
Reply on: Andy #35793:
Dúfam, že to nejaké investicie na Slovensko prinesie. Ale robiť kvôli tomu také teátro sa mi zdá zbytočne prehnané. Ak by mal niekto záujem o nejaký útok, tak môžeme mať MHD aj zrušenú a aj tak tomu nezabránime. Pochopím výluku pri Redute, ale prečo nemôžu autobusy končiť pod Novým Mostom? To si snáď niekto myslí, že odtiaľ, keď tam budú chodiť autobusy, niekto podmínuje hradný vrch? A komu budú zavadzať ľudia na Hodžovom námestí na trolejbusovej zastávke? Ak sa ten pán o seba tak bojí, asi má na to dôvod pre svoje správanie, tak potom nech sedí doma a neotravuje svet.
Reply on: si #35792:
A to si myslíš, že SR z toho nič nebude mať? To by sme predsa boli blbci, keby sme niečo také organizovali.

P.S. No pol hodina to nie je, maximálne tak 15 minút.
Reply on: Andy #35791:
ano, mas jasne napisane ako si mas predlzit cestu do/z prace o aspon pol hodinu a ak budes mat to stastie ze cestujes zrovna v case ked si ti zmrdi zmyslia sa niekam presuvat, tak mozno aj o hodinu a pol...
a fakt ze pomaly by bolo lahsie spravit zoznam liniek ktore pocas tejto srandy nebudu niak postihnute....

PS: skus si zratat co tato sranda bude stat danovych poplatnikov a co z toho budu mat...
Reply on: si #35789:
Čo to tak dramatizuješ? Máš tam jasne napísané ako tie prepoje nahradiť. A fakt to nie je také strašné. Tri dni nikoho nezabijú. 🙂 A summit rušiť len kvôli tomu, že pár liniek bude skrátených?
Reply on: Andy #35788:
No oni naozaj nie su také dramatické, ale keď si to pozrieš z hľadiska doopravnej obsluhy, tak si dovolím tvrdiť, že sa dotýkajú viac ako polovice obyvateľov mesta, čo sa mi zdá dosť, nehovoriac o tom poslednom upozornení, kde sa tuším mohli vypísať takmer všetky linky okrem tých čo jazdia z Volkswagenu do Volkswagenu ? a tam majú údajne preventívne voľno.
Reply on: Andy #35788:
nie, nie su... len su rozbite niektore prepoje a to fakt slusne... pre dvoch blbcov ... skoda ze nedosli az o 2 tyzdne, to budem akurat mimo BA a bol by som uplne kludny...
Reply on: Martin #35787:
Tie zmeny nie sú také dramatické, len je ich veľa naraz, preto to to tak hrozne vyzerá. 🙂
No neviem či už začala výluka, ale asi ano. Ako som si prave pozrel zauktualizovane výluky, mám pocit, že menší chaos by narobilo, keby úplne zastavili MHD a Bratislavčanov vysťhovali na tých pár dní niekam do hôr ☺ Je to horšie ako keď tu bol Pápež alebo za totáča Brežnev. Predpokladám, že operatívne sa dozvieme, že nechodí cez centrum už vôbec nič. Chudáci, čo bývajú v Karlovke alebo Dúbravke a do práce chodia do Petržalky, na Prievozskú, do Slovnaftu alebo Dolné hony, resp. naopak. Z dvoch .... sa ideme ... , aj peniaze na pozametanie chodníkov sa našli, ale našinec, čo si riadne platí dane si môže dolámať nohy.
Reply on: Andy #35785:
jo, práve som sa tu chcel spýtať, či už odklon začal...
Okolo 18:40 hlásili niečo z dispečingu, bolo počuť nejaké električkové linky, asi to znamenalo začiatok tej výluky, ale nič som skoro nepočul, lebo bol slabý signál.
Reply on: Ferro #35783:
nie, aj pocas dna....ale podla rozvodne otvorenej dokoran na jednom konci tunela to vyzera, ze niekto to spravil nasilim 🙂 asi si teroristi potrebovali posvietit 🙂
Reply on: TeBeCe #35777:
ale tusim iba v noci svieti, aby v nom nebola tma 🙂
Reply on: Michal416 #35781:
aj Novoplan bol dnes (poobede) na 91. okolo 17.30 sa vracal pod most z plničky...
PS: Dnes : 91- 1007, a 95- 4841 ----- ti mmmm bavi ťa to stale pisat? ? ?
☺ čaute všetci! chcem vám len povedať že dnes asi okolo 11:30 dostal bus : 83 na hodžovom námestí v smere na ovsište defekt. číslo som zabudol , ale asi 2825alebo 2528 , take dačo. ps: čafte / a ty tajny autor, čo si pisal o tom psovi tak mi prosim ukaž čo ťa nasralo a ešte tvoje meno- teda nick / S pozdravom MICHAL416 ? ?
Reply on: Prazak #35743:
zaujimalo by ma, ci vlastne ma brat aj beznych cestujucich, alebo iba VIP? tiez by som sa tym rad previezol...
Reply on: TeBeCe #35777:
Preco asi ? Ked sa rovno nad nim stretne Bush s Putinom... ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.