☺ čaute všetci! chcem vám len povedať že dnes asi okolo 11:30 dostal bus : 83 na hodžovom námestí v smere na ovsište defekt. číslo som zabudol , ale asi 2825alebo 2528 , take dačo. ps: čafte / a ty tajny autor, čo si pisal o tom psovi tak mi prosim ukaž čo ťa nasralo a ešte tvoje meno- teda nick / S pozdravom MICHAL416 ? ?
TeBeCe
na 92 vraj dva klbove plynaky (d3k0)
7110 na 12, dalsia K2S na niecom v Karlovke...