Ehm, a aby som doplnil, tak by si prave mal byt rad, ze sola su prave na spickovych poradiach - potom zalezu do vozovne a cez sedlo jazdi o to vacsi pomer klobas.
Pocet klobas je "tak-akurat", lenze ked su na linke so 7 poradiami dva solace, tak mas hned pocit ako keby tam boli len tie.. ja to klasicke vlcie zmyslanie poznam. Klobasu beru ako samozrejmost, ale ked im pride solo, tak uz pinduju.. Mozu byt radi, ze si niekto dava namahu vypravovat rozne trofle a nemaju tam sola stale ?
POMOOOOOOOOOOC, Preco je DPB monopol, preco je statny podnik... to si BA vazne neuvedomuje ze na DPB krachuje???
To je tak komplikovane, keby mesto vyhlasilo sutaz na dopravcu, a ten, ktory by mal idealny pomer cena:kvalita, by bol schvaleny na vykonavanie mestskej hromadnej dopravy...
ved DPB je banda tupych hlav, co ma vsetko na haku...
ako cestujuci som dnes 3x prestupoval a z toho mi vynechali 2 spoje... skoro som umrzol
Co ludia nevedia jazdit podla znaciek? A preco dnes vo velkom skusaju spravanie vodicov na neriadenych krizovatkach? Najprv Racismyto, teraz Ivanska cesta... Co bude dalsie? Patronka? ?
Tomáš