Reply on: Ike #34999:
Ale mobilom nevozis ludi denne tisice ludi... Velkost zakazky urcite nerozhoduje. Problem bude mozno v tom, ze vyrobca musi schvalit homologizaciu pri prestavbe na plyn.Mozno sa ikarusakom len nepacia nase CNGVraky a nechcu aby sa podobne verkle stali aj z Ik415/435 ?
Kazdopadne sa prestavby na CNG stopli kvoli nedoriesenej situacii s plnickou...
Ike