Reply on: DuPe #34997:
Och, to je ale šok! ? Ako je to len možné? Veď tie superzgenerálkované plynofikované zázraky čistiace vzduch a odsávajúce hluk (dobre, že ešte peniaze netlačia) by mali pri výrazne nižších nákladoch vydržať 6 rokov, konkrétne pri 3607 by to teda ešte mali byť roky najmenej dva! To sa určite nemohlo stať, že neprešla STK, veď ona mala ešte dobré dva roky šetriť peniaze! ?Joj, kiežby ich bolo viac, najlepšie jedna za radom... Možno by potom tá slabomyselnosť sálajúca z celej plynofikácie bola tak neprehliadnuteľná, že by sa od tohto peniazevyhadzovačského, resp. dovačkupresúvajúceho projektu konečne ustúpilo.
DuPe