V záhorskej už zopár hodín nepretržite husto sneži, takže možno zajtra už bude na záhrade snehuliak
...
d3k0: tomu hovorím flexibilita a pohotovosť
...
... d3k0: tomu hovorím flexibilita a pohotovosť
...
...
...
Lebo tu u mňa je pár cm snehu a v centre by som uvažoval či vôbec je počet tých cm už párny..



Zdenko
Re #34743 Andy: No ten som zase ja este nevidel ani raz.