Ked sa pozriem u nas von oknom, tak sa na jednej ulici da normalne valat v snehu (lebo tade neslo ziadne auto uz dost dlho) a uz pred hodinou mali troliky problem vyjst hore po palisadach.
...
...
d3k0
http://imhd.sk/temp/fotky/p1260131.jpg
http://imhd.sk/temp/fotky/p1260135.jpg
http://imhd.sk/temp/fotky/p1260146.jpg
http://imhd.sk/temp/fotky/p1260155.jpg