Samozrejme že som si istý, veď sa pozerám von oknom. Vieš to máš to záhorie. Veď tu v záhorskej sa robia záveje a niektoré sú vysoké aj meter... A to chceš povedať že na Konvalinkovej už nič nepadá?
...
...
Lebo tu u mňa je pár cm snehu a v centre by som uvažoval či vôbec je počet tých cm už párny..

Max