Mna dnes pekne vytocilo ze vynechal bus linka c.90.Uz tak chodi dost malo,cez tyzden kazdych 15minut.A rano vynechal...kazdy sa ponahla do roboty.Dalsi bus bol taky plny ze sa cudujem ze tam nikdo neodpadol.
pozeral som fotky hned po oprave, ale neda sa to zistit, asi second-hand ?
Zdenko
14: !7303!