Reply on: Vševedko #34655:
Aj dobry je i ked CBcka su kusok slabsie a je tym zapisana cela kniha, ale co sa tyka jazdy a EDB je fakt dobra. Len ma jednu nevyhodu a to, ze uz je dost na figu radic, lebo tam sa treba mat uz velmi citlivu nohu na brzdu a jazdu. Inac je to dost dobry stroj

Vševedko