Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
59: 2400, 2931, 2941(?!)
90: 4948, 4822
93: 4819, 4940, 4402
198: 1915, 1917, 1810
97: 1818
Dva postrehy z 3.DTPA:
- 3603, ktora bola velmi dlho odstavena v dielni, rozobrata, bez motora, takmer na suciastky, sa niekedy minuly tyzden (tusim v sobotu rano) presuvala z vozovne kamsi (asi na plnicku) VLASTNOU SILOU, skoro mi oci vypadli, ked som ju videl oproti 🙂 Ciste biele bocnice, len zelene pruhy bez dracika 🙂 A spina nalepena tam, kde bol nalepeny dracik 🙂
- dnes poobede si tam parkovala volne pohodena 1315, len tak, bez tabul...zeby sa chystala do Zlina? 🙂
Wau! Na linke č.90/1 voz 4948 to je parádička...
dnes v premavke 3700, 3701, 3705, 3706, 3707, 3708, 3709 (ZV hradil 3700), 3710. mozno aj 3702, 3704. nejazdil 3703.
Reply on: Vrtacik #34686:
Uz to nehlasili, asi je po tom.
Reply on: BMko #34685:
Hehe ? mali dat reklamny darcek 😉
Pri PKO auto v kolajisku!! (Fun radio dopravny servis)
Reply on: Vrtacik #34677:
Protekotorovane Good Year
Mna dnes pekne vytocilo ze vynechal bus linka c.90.Uz tak chodi dost malo,cez tyzden kazdych 15minut.A rano vynechal...kazdy sa ponahla do roboty.Dalsi bus bol taky plny ze sa cudujem ze tam nikdo neodpadol.
Reply on: Vrtacik #34682:
Mňa neo****l, možno teba... 🙂
Reply on: Andy #34681:
Ano. Snazil som sa mu pomahat ale ked nas tak skaredo o****l tak mu uz neverim.
Reply on: Vrtacik #34674:
Tebe niečo spravil? 🙂
Jaj na tie skur*ene autobusy na linke č.86 sa nedá nikdy spoľahnúť... ked ju potrebujem vynechá ako vždy...
Reply on: Vrtacik #34677:
nejake zedrane 😃 pozeral som fotky hned po oprave, ale neda sa to zistit, asi second-hand ?
Reply on: Kamarát #34675:
ako sa da 1062 pomylit s 1134? A preco by 1062 bola netradicne na 37? Podla mna je tam dost casto.
Reply on: TeBeCe #34676:
Pekneeeee.. a ake gumy ma? ?
Johny: jasné sorry, pomýlil som si to s 1062, ktora je dnes trochu zvláštne na L37.

vrtacik: tá tvoja veta je úžasná: 'Po tom čo nám spravil' - čo som vám spravil? Umrel niekto? Hovoríš ako by sa stalo niečo hrozné, strašne, katastrofálne, neuveriteľné. Ja si myslím, že to čo som 'spravil' je nič oproti tomu čo sa deje kazdy deň deje v tomto svete. Povedz, teraz čo chceš robiť, do konca života byť na mna nasraty? Čo ti to pomôže? Mne je jedno, čo budeš robiť ale ja už som Kamarát a kamaráti si pomáhajú. A inak, toto fórum je, pokiaľ viem, verejné, takže sem môže písať hocikto a hocičo čo sa týka MHD. A ak ti moje nové kamarátske príspevky vadia nemusíš ich čítať. Pekný deň 🙂
Reply on: d3k0 #34667:
Ved dobre, ale ja ho uz nechcem ani vidiet. Za to, co nam spravil (a este sa potom naparoval a bol oduty, ked som mu oznamil ze o nom vieme, ked od**kaval naposledy).
7073 dole z L7/1, dovod mne neznamy

3: 7062
11: 7951+7952
61: 2625
63: 1803
198: 1810, 1203

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.