Reply on: frenky #34042:
He dobre spravil.Ale videl som aj ako vodič čakal kráčajúcu babičku. Dobre spravil, lebo bežať asi nemohla. Potom spokojne nastúpila. Aj keď je to paradox, že 80 platiacich cestujúcich bolo zdržaných pre jedného neplatiaceho.
Darro