Re Ike: Práveže mám pocit, že takých vodičov je stále viac a viac. Kedysi bolo zriedkavé ak vodič dobiehajúceho počkal. Teraz mám pocit, že je to presne naopak a je zriedkavé ak vodič nepočká.
Akurát u Tbusov mám pocit, že tam je tých svíň viac. Nekúria, brzdia ako keby hnoj vozili,...
Re Darro: Záleží od toho ako ide. Ak má náskok, tak je dobré že počká aj viacerých. Ak ide načas, no dalo by sa o tom polemizovať. Záleži od miesta, času a intervalu linky a či má cestujúci možnosť použiť inú linku alebo kombinácie liniek.
Na takej Karloveskej radiále v špičke je to maximálna hlúposť a hlavne brzdenie vozov za ním. Alebo taká L93 v špičke. Ale na takej L41 alebo L29 počkal by som aj desitich aj keby som meškal. Ide o ľudí aj keď ich je ako sračiek.
Akurát u Tbusov mám pocit, že tam je tých svíň viac. Nekúria, brzdia ako keby hnoj vozili,...
Re Darro: Záleží od toho ako ide. Ak má náskok, tak je dobré že počká aj viacerých. Ak ide načas, no dalo by sa o tom polemizovať. Záleži od miesta, času a intervalu linky a či má cestujúci možnosť použiť inú linku alebo kombinácie liniek.
Na takej Karloveskej radiále v špičke je to maximálna hlúposť a hlavne brzdenie vozov za ním. Alebo taká L93 v špičke. Ale na takej L41 alebo L29 počkal by som aj desitich aj keby som meškal. Ide o ľudí aj keď ich je ako sračiek.
spokojný čitateľ