Dnes ráno sa jednému vodičovi pokazili predné dvere a nechceli sa zatvoriť. Ale nevyhodil cestujúcich von, no dvere násilym zavrel a neotváral ich a zastavoval na zastávkach tak, aby to netušiacich cestujúcich neiritovalo. Ďakujem mu tým, že nás odviezol až na konečnú (niektorý by išli rovno do vozovne) a nemeškal som do práce vďaka nemu ešte viac ako som meškal.
aNTI