Reply on: Ámos Keynes #34021:
Aj 26. 12. boli busy nevyužité - vtedy som sa išiel podvečer pozrieť do Polusu, väčšina obchodov tam bola zavretá, iba niektoré kaviarničky, kino, oba EuroTeli a samozrejme Carrefour boli otvorené. Aj Datart bol vtedy zavretý ?
aNTI