Akoze Devinska Nova Ves je bermudsky trojuholnik... V meste zamracene, povyvracne stromy a znacky, a dojdem do DNV a hadajte co... slniecko svieti, mierny vanok, ziadny naznak orkanu... kuknem na oblohu, vsade okolo mraky, len nad devinskou diera cez ktoru sa usmieva strbave jesenne slniecko... ja som z toho cvok ?
fobust
Na karpatskej spadol strom na trolejove vedenie a poskodil ho. Odporucam pozriet link v prispevku cislo 32558, co je ihned stvrty pod tymto. ?