Ad Pristavny: neviem v ktorom smere je nehoda, ale oba smery stoja a pustaju ich len po davkach. Kolona zacinala uz od Noveho mosta, je lepsie ist od EU.
Jeden strom mozu vyriesit rychlo, ale ktovie co sa este moze stat. Nemozu to ale nechat bez dopravy.
Andy