Reply on: d3k0 #32467:
Zaheslovanie nepomôže, pomohlo by akurát rozdelenie fóra na vlákna. (niečo ako phpbb) V takých diskusiách sa obyvkle baví k veci a prípadné odveci príspevky sa dajú presunúť tam kam patria alebo vymazať.
Len neviem, ako prestať...

Majo