Tatrovečka: No ver či never keby ťa raz videl tak by neveril že taký človek sa zaujíma o dopravu. Nechcem povedať že si niečo divné alebo choré ale proste ked som ťa raz videl na terase neveril som že to si ty...
Vsak o tom, hovorim, ze to nie je o nic prijemnejsie. ? .
Co sa tyka grafikonov MHD, moj kamarat ma s tym tiez problem. Dnes mal rannu a ked isiel jedno zo svojich neviem kolkatich kol na Molecovej mu ukazovalo -2 a ked tade siel druhykrat, tak zase +2.
Inac okolo 10:50 bolo malicke zdrzanie na ztastavke Damborskeho, stali 7737 a tusim 779?.
Re #32077 Markoff: Taky napad som tu uz navrhol, ale ako vidis, neujal sa, co je skoda, lebo vzdy sa najde nejaky debil, co si vybija energiu prave tu, a to je na nespravnom mieste.
Linka č. 31 voz 1609 práve stojí na zastávke Zochova smer mesto. Stale sa snaží štartovať ale nič a nič... a do ďalšiel 31 sa na Kollárovom námestí narvalo asi 50 škôlkarov to je ale hluku a ked zabrzdi všetci začnú kričať.
re #32091 Tatrovecka: ze "prevadzky schopne tragace", ake tragace prosim ta? Toto si vyprosim... ☺ Tie tragace zachranuju prevadzky, ked nemaju co vypravit na klbove linky. ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
matoa
Vcerajsia vyprava(PP):
50: 3145, (?), 3621, 3608, 3020, 3187, 3193, 3617, 3002, 3611, 3640, 3183, 3601.
X50: 3515.
51: 3507, 3517, 3512.
58: 3629, 3512.
76: 3523, 3522, 3520.
80: 3616, 3001, 3608.
>na linke 85 po dlhcom case zas len dlhe busy, predosle dni sa totiz poradia 1,2 a 5 vypravovali z 3.kolony, 3.-4201, 4.-4801 a 6 az 8 dlhe z 1.kolony.
Kusok dneska:
50: 3617/3, 3620/6, 3640/10, 3601/12.
Obdobne ako vcera mam aj vypravy z ut a st,keby bolo treba, ozvite sa.