Reply on: Emo #31904:
Tak to je naozaj kruta arogancia!!!(Naozaj pravda) Ano to beriem v tomto by som ako vodic nevyhral! Nedokazal by som sa bezradne pozerat na tych ludi, ale ked niekto dobieha ide mi hlavne o to... Lebo ked by mi kopol do autobusu tak by mi definitivne pokazil naladu! ?
Ámos Keynes