Reply on: Tomáš #31892:
To sú tiež ko*oti. Bolo by treba vidať nejakú brožúrku, prečo vodiči niekedy počkajú a niekedy nie. A vysvetliť im aj niečo z fyziky, ž keď cestujúci dobieha kolmo na voz a je od neho niekoľko metrov, tak nie je šanca aby ho v tom zrkadle videl.
COLOR