Reply on: TeBeCe #31706:
Dalsi balkanista.. Akoze celkom OK ta zlta, ale jedine co mi na tom voze vadi su tie vlajocky a dres nasate na prednom skle.. Blueeeee.. Inak sa uz do balkanizatorov radsej nestaram, mam to na haku ?
to je ta moja pozornost...
tak aj tak

Darro
priklad:
Vrrm.........Vrrm....Vrrm.......................Vrrm.....Vrrm................... proste stale iny interval toho vrcania.
Zavrel dvere, dupol na plyn a v tom som mal pocit ze sedim na motorke Harley-davidson... ? ? ten zvuk toho vyfuku alebo motoru, boh vie co to robilo, ale skor by som povedal ze deravy vyfuk no to bolo hrozne...
ODPORUCAM SA IST POVOZIT, ZAZITOK K NEZAPLATENIU... ?