Reply on: Darro #31700:
musím s tebou nesúhlasiť. Síce tiež nemám v láske tú snhovú brečku a člapkanicu, ale zase čistý biely sneh v hojnom množstve mám rád a už dlho, veľmi dlho čakám na poriadnu kalamitu, podobnú tej z 1987meho. ?
to je ta moja pozornost...
tak aj tak

Zdenko
84: 1914
205: 6304
Re #31682 Darro: Ved ja len v dobrom:).