Dnes cca okolo 8:20 opravovali novu vyhybku na zastavke Zatisie smerom na stanicu Nove mesto. Uz dva dni nefungovala, tak sa na to dnes kukli. Cucali do toho ako tela na nove vrata :o)
5/14 - 7074 a 504 - 1923:
Ak som niekoho urazil, sorry 

7765-66 je uz bez minireklamy na pravom boku predneho vozna
TeBeCe
pred 18.00 mal 3617 na linke 33 (spoj Riviera, do garaze) velku smolu, ked sa pokazil pri hribikoch, par metrov pred konecnou...stal tam s otvorenym motorom a sposoboval zapchu...
na 7907+8 kolega Beus poobede
7108 na 5 o 17.55 na ceste do dubravky...