viem, bol som poctivo informovany, zmylil som si linku, ale ved mas to jedno a 1 a 12 zacinaju 1tkou. Zajtra sa stretneme, lebo rano jazdim z kulatym duplakom.
Okrem iného sa skazila 50/1 smerom na Aupark, hradená od Ž.st. NM 3604kou. 50/11 z Auparku tiež nedošla ďaleko - vykapala na nájazde na Starý most, hradená znova 3604kou.
O cca 18.25 sa vrchári znovu činili na vedení na Mlynských nivách.
Jednotky? Však mi hovoril, že dvanástky... Chystám sa ho po príjazde do BA navštíviť - odjazd z Práglu o pár minút - plánovaný príjazd teda okolo 22:00 - 22:30, ak nebude veľa momotov na D1/D2 sa sebevraždiť...
Dnes som išiel o 16:50 h. zo zastávky "Alexyho" smer "Pri kríži" nečakane Ikarusom 435 #2814/6 s transparentami "71 SLUŽOBNÁ JAZDA". Na bočnom transparente mu preklikávala "Landererova" ☺ To je fakt taký problém nastaviť na transparenty cieľ "X1 Pri kríži"?
O 17:15 h. som už spozoroval v Dúbravke električky, aj v smere do mesta. Neviem, ako dlho a kvôli čomu nepremávali do Dúbravky (žeby ani do Karlovky?)
Ale chod, ved to je najlepsie pivo, ktore som kedy pil. A poznam ho vdaka nemenovanemu vodicovy nemenovanej dnesnej za krabustom sa suchtajucej progresoidnej jednotky
Na zastávke Hrobaková stojí pojazdná 4951 a pod motorom sa váľa daaky mechanik... a vodič Wix má prestávku aspoň môže skontrolovať výsledky podaných tiketov hehe...
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
BMko