Color, Max: Tak za to by som jej pleskol po flajtroch... čo nevie čítať? Bože to akých ľudí DPB má na tie grafikony... to keby dali tu prácu bezdomovcovi tak by to polepil lepšie ako ten kto to lepil. Z Matadorky to má odchody 00, 20, 40. A teraz je tam že 13, 33, 53. Ľudia na to pozerajú a nadávajú na vodiča v riti s tým KINDERvajcom (SOR) beha.
Ámos
Inak ak v Petržalke nie je dosť dlhých vozov, nedalo by sa vypravovať kraťas na zdvojené poradie L84? Teda jeden kĺbak a jeden kraťas. Minule tak išli a bolo to úplne v pohode. Ak idu dva kĺbaky tak je to moc prázdne, ale ak ide iba jeden tak sa nedá dostať do vozu. Aj keď teda neviem ako to tam je s poradiami, že či na tých zdvojených je stále iné poradie, či počas špičky sa to rozdeluje alebo ten druhý kĺbak ide robiť niekam inam špičku a preto sa pýtam, že či neviete či by to nejako šlo.