Reply on: Zdenko #31049:
1. Zuzana bola mila a nenadavala ani na nas ani na DP, tak som jej aj slusne odpovedal. Preco by mala byt ticho? Ona si za tu dopravu plati, moze za tie peniaze dostat odpoved!
2. Ja ti mozem povedat, ze som si kupil BMW za tri melony, ale este ti ho neukazem, lebo je "velmi skoro". Si si isty ze nejake prjekty mas? A ak ano, su tak dokonale ako tr3mpov?
Sa zamysli! ?
Darro
Inak ked uz sme pri tom mohli tam hodit k podhodu daaku tabulu ze zastavka je uz inde lebo aj dnes ked som tadial isiel okolo stali tam traja ludia...