Reply on: 13sk #31021:
No tak to mi ani nehovor a ten tupec co na nom jazdi (1510) tak to je vrchol... ved ja som uz pisal o 1510 cez zimu, od tocne az po koniec som sa smykol a uplne ako po lade az na koniec vozu... mal tam totiz lad a to som sa s tym este nestretol... ?
Darro