Andrej:A čakali ste na platnej zastávke Hodžovo námestie (medzi Tolstého a Gunduličovou ulicou) alebo ste čakali na bývalej zastávke pri Šenkvickej vieche a proste ste prehliadli,že tam tá zastávka už nie je???

V akom stave preboha je?
Smutne
V com je problem? Nahradne diely? Kanibalizovanie? Co??
13sk