Reply on: Mat3j #30537:
Pozri napr. aj ja sa nerad fotim asi by som bol tiez pekne nasrany keby si ma niekto fotil bez dovolenia, na to je zologicka zahrada a nie vodic v kabine MHD! ALe tak samozrejme keby si dosiel na konecnu a spytal by si sa ci si mozes odfotit autobus tak ani minutu nevaham a poviem ti jasne v poriadku neni problem ja rychlo zdrhnem a mozes si ho fotit aj do roku 2010:-P A este detail, opytal by som sa ta, ze v jakom uhle chces fotit aby som ti ten autobus mohol spravne postavit!!!
A ukoncenie som mal este zabavnejsie - otocil som sa v Ruzinove a vyrazil naprazdno do vozovne. Presiel som 2 zastavky, a musel zastavit kvoli suprave 3xK2(S) stojacej v zastavke
COLOR