Reply on: Ferro #26508:
Podla mna sa nic menit nebude, uz im asi len pretiekol pohar trpezlivosti, lebo za poslednych par tyzdnov som viac raz volal na dispecing ohladne chybjucich CP. Ale to bolo najma v oblasti Prievozu a Ruzinova takze neviem...
.
student som sice stale, ale uz som prilis stary a narok na zlavu uz nemam, takze odo mna uz bude mat v tomto smere pokoj
J
A potrvdením to mohlo byť. Uvidíme ako to dopadne, ale keďže štát prestáva platiť na výkony viem si predstaviť že VŠ budú platiť plnú sumu.