Reply on: Ferro #26508:
Podla mna sa nic menit nebude, uz im asi len pretiekol pohar trpezlivosti, lebo za poslednych par tyzdnov som viac raz volal na dispecing ohladne chybjucich CP. Ale to bolo najma v oblasti Prievozu a Ruzinova takze neviem...
.
student som sice stale, ale uz som prilis stary a narok na zlavu uz nemam, takze odo mna uz bude mat v tomto smere pokoj
Tomáš