Reply on: J #26510:
V pripade, ze by si VS mali platit plnu sumu si zas ja dokazem predstavit, ze aj po vrateni elektricenky budem aj nadalej jazdit na bicykli - na zimu si jednoducho kupim tu "ostnatu" gumu na zadne koleso a hotovo. Inak, zistil som, ze po meste sa celkom fajne a bezpecne jazdi po vybetonovynych elektrickovych pasoch... Najma na tych menej frekventovanych usekoch - napr. bajecne sa ide z Astronomickej na nabrezie...
.
J
Dnes na L90 aj 4840. Posledný odchod išiel od Terna smer Vyšehradská s 1min náskokom, ale to sa dá vydržať keďže to bolo na fajronte. Inak išiel veľmi pekne a ohľaduplne. Len mi je ľúto, že petržalskí vodiči vedia ísť normálnou rýchlosťou len keď majú poslednú jazdu a potom idú do vozovne. Vtedy sa nešuchtajú a idú aj s náskokom.