Dva dotazy: 1) minuly vikend jsem jel 91 smer Rusovce a jeste v Petrzalke pred Jasovskou se porouchal BUSE displej a az do Rusoviec svitilo "Pasmo 1". Kdyby me chytil revizor bez listku (mam elektricenku jen na 1.pasmo), musel bych platit?
A 2) ma DPB vubec nejake KT8-ky (oboustranne?). Nikdy jsem tu zadne nevidel.
Diky
A 2) ma DPB vubec nejake KT8-ky (oboustranne?). Nikdy jsem tu zadne nevidel.
Diky
Dik. No takže je vysvetlené kam zmizlo 6 vozov, ktoré chýbajú vo výprave a prečo 4.kolóna aj cez prázdiny vypravuje kraťasy. Len dúfam, že do 2.9 stihnú opraviť 4400, 4827, a iné dlhšie odstavené vozy.
No a celú cestu samozrejme telefonoval z mobilu.
frenky