Reply on: frenky #26408:
No, asi som malo zvyraznil tu pointu mojej otazky, takze este raz - ...cez PRAZDNINY... Inak s tebou suhlasim. Ale to bola len taka recnicka otazka ? Z: Sorry ale ako to oni mozu vediet? A jedno kolo urcite nerobila, to by som ozelel.
). A pamatam si, ze s Andym sme raz tusim vystupili z dakej 6633 na prvej jazde na Cilizskej a isli na obratisko za nim, ked zrazu nieco spadlo zvrchu
Z
Darro: Nie, nemajú všetci dovolenku a na opravách a údržbe sa permanentne pracuje. ?
COLOR: Predpokladám, že nasadeniu 4095 na dané 68kové poradie predchádzalo dôkladné zváženie, že práve ňou obsluhované poradie bude rentabilne zabezpečené na počet cestujúcich idúcich v tomto čase. ?
frenky: 4.dopravná stále vypravuje-a vždy je vypravené tak, že aspoň jeden voz je ešte vždy v zálohe! ? ?
?