Reply on: Andy #26424:
K údajnému náskoku : asertívnou jazdou sa asi snažil len dohnať sklz, čo mu stále vznikal pri čakaní na križovatkách a prechodom cez ne. Inak si neviem predstaviť, ako dodržať cestovný poriadok, keď k tomu pribudne aj úplne lenivo, odmerane a s evidentne oneskorenou reakčnou dobou rozbiehajúca sa kolóna osobných áut pri zelenej...
Dik. No takže je vysvetlené kam zmizlo 6 vozov, ktoré chýbajú vo výprave a prečo 4.kolóna aj cez prázdiny vypravuje kraťasy. Len dúfam, že do 2.9 stihnú opraviť 4400, 4827, a iné dlhšie odstavené vozy.
No a celú cestu samozrejme telefonoval z mobilu.
Prazak
A 2) ma DPB vubec nejake KT8-ky (oboustranne?). Nikdy jsem tu zadne nevidel.
Diky