Ad 7783, 7785:
Dnes som videl troch cestujucich, ktori sa v tychto vozoch pokusali otvorit okna, ale neslo otvorit ani jedno.....tomu sa hovori rekonstrukcia
Dnes som videl troch cestujucich, ktori sa v tychto vozoch pokusali otvorit okna, ale neslo otvorit ani jedno.....tomu sa hovori rekonstrukcia
fobust
Plynobus je taka demoverzia smradobusu. Ked si mam vybrat, tak radsej CNG ako nafta. ?