ze? to bude 4823.... kratas som tam urcite nevidel. bohvie. ale ved som sa neskor opravil na 4307 aj ked nechapem preco este skorej ako na L68/1 som ho videl na /9, mozno zle kukam do cestakov ?
fobust:Že by plynobus nebol smradobus?? Hana:Že by tlačová hovorkyňa BEÚSu?Však ani v Rumunsku ani v Rusku sa CP nevylepujú,tak ani v BA netreba.Však substrát počká,možno niečo príde.Ale v Rumunsku som nevidel ani také zmaľované električky ako v BA,nechcete sa inšpirovať aj v tomto??
Neviem, o tom som zatial nepocul. Ale v poslednom case je na 50ke vidiet aj znacne mnozstvo naftovych Karos. Zeby nestihali plnit a musia vypravovat aj smradobusy? ?
POSTREHY Z DNESKA:
Dialóg (či skôr hádka) - babka vs. vodič 4202 L29 pod Novým Mostom (B = babka, V = vodič):
B: "Prečo ste neposilnili L29?"
V: "Pani, ja neviem, ja to nemám na starosti."
B: "Ahá, tak to sa mám sťažovať na lampáreň!?"
Ale to ešte nebolo všetko. V Devíne táto babka zahlásila na celý autobus: "KDE MAM VYSTUPIT, AK IDEM DO KOSTOLA?" Mal som jej povedať, že keď sa chce pomodliť, nech sa pomodlí doma a nech neotravuje život ostatným ľuďom.
Spomínaná 4202 popoludní vypadla z linky - prišla na konečnú s pokazenými poistkami dverí (neskôr sa na linku vrátila). Odchod 15.16 z Devína nebol obslúžený, to ste mali vidieť ten nával v 4845 o 15.51 - doslova telo na telo a už na prvej zastávke totálne nedýchateľný vzduch. ?
TAXI TAXI
X50: 3515
50: 3605/1, 3192/5, 3191/7, 3145/9, 3620/10, 3622/11, 3641/13
68: 4507/4
70: 2146/3, 2016/4
76: 3503
78: 2208/2, 2303
81: 4202/1, 4828/2, 4845/5, 4820/8
85/PP/: 4948, 4947, 4201, 4801, 4212, 1808, 1204, 1208
86: 1800/4, 1816/7, 1305
88: 4216/3
89: 3607
92: 4310
93: 4825
95: 4842/3, 4217/7
96: 4951/1, 2407/5, 2307/7, 2930
97: 1404/6, 1812, 1805
198: 1818