fobust:Že by plynobus nebol smradobus?? Hana:Že by tlačová hovorkyňa BEÚSu?Však ani v Rumunsku ani v Rusku sa CP nevylepujú,tak ani v BA netreba.Však substrát počká,možno niečo príde.Ale v Rumunsku som nevidel ani také zmaľované električky ako v BA,nechcete sa inšpirovať aj v tomto??
aNTI
L88: 4803, 4944, ????
L97: 1812/5, 1404/6, 1823/7, daky TAM na /8
L68: 4023?/1, 4849/2, 4307/9
Tot vsio, opravujte chyby mozno som slepy ? .83 si necham pre seba a porovnam s Johnym;-)