Ike: tiež by ma zaujímalo, aké vodné nádrže myslíš?!
a odkaz pre Andyho: radšej by som to neskúšal, mohlo by sa to zle skončiť. Tvoja imunita platí len v Žiline ?
a odkaz pre Andyho: radšej by som to neskúšal, mohlo by sa to zle skončiť. Tvoja imunita platí len v Žiline ?
Emil
Uz nikde ? . Totiz z dovodov jej nespolahlivosti a zleho odvodnenia bola zrusena, a nahradena rozradovacou vyhybkou uz na zastavke Obchodna pred Forumom (smery Kapucinska a SNP). Kedysi bola uplne "hore" mala vyhybka priamo v odboceni. Vedla nej bol obchod Elegancia, a podla neho mala tu prezyvku. Potom sa zrusil aj obchod aj vyhybka..... ? .
Mimochodom, pokial si pamatam, bola vinikom jednej z mala pripadov buracky elektriciek "celo do cela" Videl som foku, z takeho uhla, ze to vyzeralo ako keby naozaj isli tramvaje proti sebe....