Teda za tú 4850 a 4832 patrí DPB a dielenským pracovníkom chvála.
Keď toho bude viac, myslím T3B,... keď bude jazdiť s cestujúcimi určite napíšem na magistrát pánovi Koladovi pochvalu na pracovníkov, ktorý to majú nasvedomí.
Keď toho bude viac, myslím T3B,... keď bude jazdiť s cestujúcimi určite napíšem na magistrát pánovi Koladovi pochvalu na pracovníkov, ktorý to majú nasvedomí.


Tomáš
Kazia si meno oni, ale zase mi nemame pravo rypat do toho!