Andy: Hmm... Koordinacia dopravy bola teda cela na prd ze? A kto za to moze?



Podotykam a znova opakujem, ze stoja za oznacnikom.
Oznam bol zas zavadzajuci, pretoze na nom bolo napisane, ze cestujuci mozu pouzit linku 41, lenze cestujuci, ktori tuto linku chceli vyuzit tam splasene pobehovali, lebo nevedli kam sa maju postavit... Takze nakoniec zastavovala taxikovym sposobom



M: ZV 2607/3
Andy
Inac ta ista fotka je aj na imhd..