Reply on: Darro #16326:
Takých šoférov neznášam. Je síce pravda, že ráno nikto nechodi, ale keď si niekto dovolí ísť na takom frekventovanom mieste skorej!Škoda, že nešiel o tri minúty skôr aspoň by sa to v podniku lepšie vysvetlovalo. hmmmmm treba ho udať.

):
Tomáš