Reply on: J #16190:
Pekne, pekne, este tak vediet, kedy, kolko a kde to bude jazdit
Podla mna by bolo treba vacsinu liniek znovu premerat (odchronometrovat
) a to aj elektrickove linky, lebo CP su sice spravene dobre, ale napriek tomu aj tak chodi 2 a 6 cez den v rovnakej minute z Trnka k Polusu, lebo nesedi chrono so skutocnou jazdnou dobou... A hlavne treba na busoch a trolikoch zaviest dalsie chronometrazne pasma, ktore sa pouzivali do polovice 90-tych rokov.
Nie ze by to bolo az tak velmi zaujimave, ale istu davku zaujimavosti pridava fakt, ze to bolo rozdrbane kvoli HRDZI!!!!!!!!! Nozka, ktopra drzala sedadla pri ulicke, bola rozlomena!!!!
Ale povedal by som, ze ked toto vyvadza, ma rozum asi tak na vek 10 rokov
Tazke si nic z toho nerob - aj taki oni musia zit...
frenky
Jo teraz je uz asi neskoro, ale 1120 bola dnes na 63/1. (totiz konci za cca 10min.)
d3> sakra aj 1830 robi vrrm vrrm? Musim ju uz dakedy stopnut aj s 1829. Este som nemal tu cest. To je tak, ked su obe pridelene na 31/39...