Reply on: Neo #16186:
No to vies, jeho autobus to neni a ked s tym pride do garaze alebo si zavola dielnu tak ho zdrbu ako maleho chlapca,ze naco kvoli takej chujovine vynechava jazdy!Je to kazdemu jedno pokial to ide neni dovod na vynechanie jazd:-I
Nie ze by to bolo az tak velmi zaujimave, ale istu davku zaujimavosti pridava fakt, ze to bolo rozdrbane kvoli HRDZI!!!!!!!!! Nozka, ktopra drzala sedadla pri ulicke, bola rozlomena!!!! 
COLOR
Re #16176 d3k0 a Re #16177 frenky: Ano, robi to aj ona, ved som sa nou s IvIaxom viezol