Andy, uz som to pisal! Hlavnym dovodom bola neprejazdnost obratiska NA HRIADKACH a nasledne verbalne az fyzicke konzultacie s vodicom!
j> na to ze ten, ktoreho meno vystihuje jeho cinnost je dement, na to si prisiel az teraz? Pisal som mu a on neodpisal, a tak vrcholne vytoceny som pisal este jednemu poslancovi, dozvedel som sa zaujimave veci, poslem ti to! Horemenovany si nechava zolika do dalsix volieb, ktorym je doprava! A peticia? Rozmyslal som, ale 16 ch nic nezmoze
j> na to ze ten, ktoreho meno vystihuje jeho cinnost je dement, na to si prisiel az teraz? Pisal som mu a on neodpisal, a tak vrcholne vytoceny som pisal este jednemu poslancovi, dozvedel som sa zaujimave veci, poslem ti to! Horemenovany si nechava zolika do dalsix volieb, ktorym je doprava! A peticia? Rozmyslal som, ale 16 ch nic nezmoze
neo
Vozy sa premiestnili, ale cestujuci nie...
Ale vobec sa nema vyznam hadat, keby bol v dnv rezim 121/122 tak by to tu bolo uplne super